Markét

Po schodech sestupuji do krajiny svého srdce, kam mě vábí Sabčin něžný hlas. Rozhlížím se po té pestrobarevné louce a z dálky ke mně přichází žena, která nese tetování, po kterém toužím. Ta žena jsem JÁ.

Spoj se s tou ženou Markétko. Střetneme se našimi zády a mým fyzickým tělem, které sedí na gauči v Open Heart Tattoo, opravdu projede vlna neznámé vyšší energie, na kterou nejsem vůbec zvyklá.

Ta žena, která to tetování už na zádech má, jsem já, ale v budoucím čase a nese v sobě velice jinou energii, další prožité zkušenosti, další zpracované lekce, další přijetí, léčení i odpuštění, novou radost a nová pochopení. Je vznešená, majestátní, vědomá si své síly.

Spoj se s tím tetováním, co vidíš? Vidím 3D leknínový květ, který má pevné kořeny v hlubině, z květu se nějakou silnou energií vznáší vzhůru něco jako řasa nebo jako šroubovice DNA, pak vidím sepnuté dlaně zápěstími k sobě a ty podepírají moje prsa, ve kterých je celý svět, mé srdce i láska.

Vyprávím Sabči, co jsem viděla a ona už se ladí na ten svůj hvězdný kanál. Za 14 dní mi posílá návrh, který už se mnou otřásá a já cítím, že musím zpomalit.

Za 3 týdny od prvního setkání usedám na gauč znova a rituálním kakaem připíjím na nový život. Tentokrát se jdu do meditace rozloučit se Starou Market. Vidím černá bouřková mračna, suchou prašnou cestu a na ní sedí ona…malá, zkřehlá, shrbená, vyčerpaná…úpěnlivě mi předává štafetu, že už toho udělala dost a potřebuje do důchodu.

Slzy mi tečou dojetím a vděčností, protože bez ní bych nebyla teď já. Tolik bolesti, tolik práce i tolik uvědomění mi poskytla její odvaha a odhodlání najít sebe samu, své poslání a svůj životní úkol.

Já, nová Marky, přistupuji k té, která to tetování už má. Opět se ke mně přitiskne zády a proběhne ENERGETICKÝ OTISK…jednotlivé prvky tetování se rozsvěcují a začínají zářit. Ještě sepisuji, co propouštím, co už nepotřebuji a pálím to v rituálu odevzdání.

Potom přistupujeme k fyzickému tetování, které trvá 2 dny. Tahle bolest je za odměnu. Během ní přichází obrazy, jak se mi vytvářejí nové zářící neuronové spoje, jak nějaké světelné bytosti opravují moji DNA. 4 prvky celého tetování tvoří 4 živly a já jsem taaak vděčná, že mé tělo může být nástrojem k přeměně.

Horní prvky tetování dávají mnohem více zabrat, i když jsou to jen tenké čáry. Mají pro mě totiž velice hlubší význam, protože překódovávají poslední zbytky mé nemoci. Občas mnou projíždí až elektrické šoky a já cítím, že mi začíná úplně jiná životní etapa, která potřebuje i nové jméno…MARKÉTA ELISAÉ MORION

Vděčím Sabi za mnohé, nejenom za zhmotnění mých vizí na kůži. Dělá magii a kreslí tetovací jehlou v takové lehkosti jako málokdo na papír. I když mi drsně ryla do kůže, pokaždé pak něžně pohladila transformované místo svými vílími prsty a já zase nabyla další sílu k přeměně.

Celý ten prostor OpenHeart tatoo rozjasnila svými obrazy, čarovnými drobnostmi, které mají duši a konstantně zalévala prostor úžasnou hudbou, která se mi do těla také vpila.

Objednala havajský oběd, dala speciální ručně vyráběné mýdlo i veganský krém, kurkumový čaj s ovesným mlékem a úžasnou fialovou Hortenzii. Prostě nápaditá duše napojená na světelné písmo a hlavně na svou duši. Děkuji ze srdce má milá.